Get access to our best features
Get access to our best features
Published 20 days ago

After joining Real Madrid, Mbappe is the biggest fan of another team - he watches every game.

Summary by Telegrafi
Kylian Mbappe ka theksuar edhe një herë mbështetjen e tij për gjigantin e Serie A, Milanin, duke pretenduar se shikon çdo ndeshje të tyre në ligë. Sulmuesi i Paris Saint-Germain i larguar së fundmi ishte në Sardenjë të martën, për të marrë çmimin e Kampionatit Evropian të Globe Soccer. Ndërsa ishte në Itali, Mbappe foli për Sky Sport, duke diskutuar një sërë temash duke përfshirë çmimin e tij të fundit, vendimin e tij për t’u larguar nga PSG dhe…

0 Articles

All
Left
Center
Right
Think freely.Subscribe and get full access to Ground NewsSubscriptions start at $9.99/yearSubscribe
Ground News Article Assistant
Not enough coverage to generate an Article Assistant.

Bias Distribution

  • There is no tracked Bias information for the sources covering this story.
Factuality

To view factuality data please Upgrade to Premium

Ownership

To view ownership data please Upgrade to Vantage

Sources are mostly out of (0)